Информация

Вимоги щодо підключення та використання кінцевого обладнання абонента

 

 

            Кінцеве обладнання – це встановлене у абонента обладнання, яке призначене для з’єднання з пунктом закінчення телекомунікаційної мережі з метою забезпечення доступу до телекомунікаційних послуг.

Кінцеве обладнання повинно мати виданий в установленому порядку документ про підтвердження відповідності вимогам нормативних документів у сфері телекомунікацій та/або використання радіочастотного ресурсу та бути включеним до переліку технічних засобів, що можуть застосовуватися в телекомунікаційних мережах загального користування, або Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування, або застосування такого обладнання повинно бути погоджене з Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації в порядку, встановленому законодавством.

Кінцеве обладнання абонента (ноутбук, нетбук, комп’ютер, маршрутизатор тощо) має бути обладнане роз’ємом RG-45.

Для того, щоб встановити зв’язок між кінцевим обладнанням та точкою доступу необхідно забезпечити коректну настройку операційної системи обладнання абонента.

Абонент не повинен допускати використання свого обладнання для вчинення протиправних дій або дій, що загрожують інтересам національної безпеки, оборони та охорони правопорядку.

            Абонент не повинен допускати дій, що можуть перешкоджати безпечній експлуатації телекомунікаційних мереж, підтримці цілісності та взаємодії таких мереж, захисту їх інформаційної безпеки, ускладнювати чи унеможливлювати надання послуг надання доступу до мережі Інтернет іншим споживачам.